esmaspäev, 27. detsember 2010

Bulls alistas lisaajal Pistonsi

Tracy McGrady 15 punkti viimasel veerandil ja Charlie Villanueva viimase sekundi vise aitasid küll Pistonsil mängu lisaajale viia, kuid lisaajal vedas Carlos Boozer Chicago Bullsi 95:92 võiduni.

Mängu esimesed 3 veerandaega domineeris mängu täielikult Chicago Bulls, kuid Tracy Mcgrady ja Richard Hamiltoni vedamisel tuli kodumeeskond Detroit Pistons 4.veerandajal mängu tagasi. Kusjuures McGrady tõi kõik oma 15 punkti just nimelt 4. veerandajal.
Normaalaja viimane rünnak jäi Pistonsile, olles 2 punktilises kaotusseisus. Viimane vise usaldati Richard Hamiltoni kätte, kes palli korvi saata ei suutnud, kuid Hamiltoni mööda läinud viske upitas korvi Pistonsi ääremängija Charlie Villanueva. Lisaaega domineeris aga Bulls, kes peamiselt Carlos Boozeri vedamisel oli 4 sekundit enne mängu lõppu 3 punktiga peal. Taas üritas viimasel rünnakul Pistonsit päästa Villanueva, kuid seekord tulutult. 95-92 võit Chicago Bullsile.

Võitjatele tõi Carlos Boozer 31 punkti, Rose lisas 23 punkti, 12 lauapalli ja 8 tulemusliku söötu.
Pistonsi edukaim oli 17 punktiga Tayshaun Prince.