esmaspäev, 27. detsember 2010

Blake Griffin vedas Clippersi hooaja 9.võiduni

Blake Griffini 28 punkti ja 12 lauapalli aitasid Los Angeles Clippersil võita Phoenix Sunsi 108:103

Vaatamata sellele, et Blake Griffin ja Eric Gordon on näidanud sellel hooajal suurepärast minekut, oli Clippers siiani võitnud vaid 8 mängu 30st.
Tänast mängu Sunsi vastu alustas Clippers kohe väga aktiivselt võites esimese veerandaja 33:18. Teisel veerandajal hakkas Suns oma mängu Steve Nashi vedamisel leidma, aga poolaja pausile mindi siiski Clippersi 61-49 eduseisus.
Kolmas periood Clippersi poolt vaadates enam nii särav polnud, ning Suns pääses mängu tagasi. Viimast veerandaega alustas Clippers vaid 2 punktilises edus. Korraks suutis Suns ka seisu viigistada, kuid enamus ajast hoidis ohje enda käes Los Angelese klubi. 58 sekundit enne normaalaja lõppu vähendas Mickael Pietruse pealtpanek vahe neljale ja sama mehe kolmene 30 sekundit hiljem ka ühele punktile, kuid Randy Foye vabavisked kindlustasid siiski Clippersile 108:103 võidu.

Hooaja 9.võidu teeninud Clippersi resultatiivsemad olid Griffin ja Gordon vastavalt 28 ja 24 punktiga.
Sunsile tõi nende uus täiendus Mickael Pietrus 25 punkti. Steve Nashi arvele jäi 21 punkti ja 15 söötu.